Zryw-LZS Ostaszów 6:2 (01.04.2012)

Aktualności

Powtórka z rozrywki

• autor: Felek, 2014-08-24 22:17

Zryw Kotla w drugiej kolejce powtórzył rezultat z inauguracyjnej kolejki - z tą różnicą, że tym razem to przeciwnik wydarł zwycięstwo w ostatnich sekundach meczu.

Zryw Kotla - Victoria Siciny 3:3 (0:1)

...czytaj rozszerzenie...

Pierwsza połowa nie zwiastowała dobrego wyniku dla Zrywu. Błąd z 40 minuty Kotla przypłaciła stratą bramki i na przerwę nasi piłkarze schodzili z kwaśnymi minami. Druga połowa to błysk Grzesińskiego, który trafił dwukrotnie i wyprowadził Zryw na prowadzenie. Niestety goście potrafili doprowadzić do wyrównania, co powtórzyli również po trafieniu Chwałczyńskiego. W efekcie mecz zakończył się wynikiem 3:3, co nie cieszy nas tak bardzo jak remis wywieziony z Chobieni - jednak Siciny to mocna A-klasowa drużyna i warto ten punkt docenić. Za tydzień powalczmy o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie - oby udało się w Czerninie.

• Komentarzy [25]
  • czytano: [685]

autor: ~Michał Durka 2014-08-24 22:36:16

avatar Podpiszę się imieniem i nazwiskiem, bo z imienia i nazwiska będę tutaj osądzał. To co zrobił Dawid Dwornicki w 55 minucie meczu zasługuje na poważną karę i mam nadzieję, że tego zawodnika przynajmniej w 5-6 najbliższych meczach nie zobaczymy nawet na ławce. TOTALNE BURACTWO! Kolejna gwiazdeczka próbuje pokazać kto rządzi klubem - i jeśli kara nie będzie wyraźna, to będzie to kompromitacja zarządu. Wszyscy próbują wchodzić władzom klubu i trenerowi na głowę, domagając się nierealnych rzeczy - czas najwyższy zrobić porządek, bo efekt mamy taki, że z drużyny, która powinna wygrać z Sicinami kilkoma bramkami, mamy to co mamy.

autor: ~dk 2014-08-24 22:56:59

avatar A co zrobił?

autor: ~anonim 2014-08-24 23:35:44

avatar wstał z ławki obrażony, że jest tylko rezerowym i poszel sie przebrać. miał wejśc na boisko ale to olał. gównażeria totalna. kto wie, czy jakby nie zagrał to Zryw tego pół godziny, to Zryw by nie wygrał?

autor: ~ccc 2014-08-25 14:05:22

avatar Buraczana liga to zachowanie jakie ma być?

autor: ~Rosół 2014-08-25 15:37:54

avatar To po co pisałem do trenera czy być? Mogłem być na wakacjach 2 dni dłużej, ale powiedziano mi że będę potrzebny, a jak się okazało, nie byłem, więc poszedłem. Nie mam nikomu za złe, że usiadłem, bo wiem, że mnie nie było, ale można było mnie wpuścić na drugą połowę. Wiem, że odjebałem, ale już mam to gdzieś.

autor: ~anonim 2014-08-25 15:39:59

avatar i masz rosół racje bo mogłeś być nad morzem, ale tak się nie powinno robić, mimo wszystko powinni byli cie wpuscic, a nie robić na złość, wiec masz racje. ale i tak uważam że paru osobom należą sie przeprosiny

autor: majklee 2014-08-25 16:01:22

Profil majklee w Futbolowo ludzie, co wy farmazonicie? Rosół, w 60 minucie samodzielnie stwierdziłeś TY SAM, że jesteś nie potrzebny i z uśmiechem na buzi i poczuciem urażenia dumy wstałeś i poszedłeś w stronę szatni. Więc nie mów, że NIE MASZ ZA ZŁE, bo chodzi o to, że masz za złe. Nie zawsze się wchodzi w pierwszym składzie, a masz zawodników, co praktycznie zawsze zaczynają mecz z ławki - i co? też mają się obrazić? JAKA TO ZŁOŚLIWOŚĆ, ze ktoś siedzi na ławce? Kolejnemu trenerowi z rzędu nie okazujecie szacunku i z tym trzeba zrobić porządek.

autor: ~Rosół 2014-08-25 17:18:42

avatar Patrz co ty piszesz, napisałem, że nie mam za złe że siedziałem na ławce, ale mówili mi że wejdę na całą drugą połowe, a za złe mam tylko to, że ktoś mnie wprowadza w błąd, bo jak już mówiłem mogłem nie być a byłem bo mówili że bd potrzbeny. TO mam za złe.

autor: ~... 2014-08-25 18:30:25

avatar wes sie k***** zastanow koles czego Ty chcesz ??? Juz nie puierwszy raz odjebales wiec dla wielu Twoich kolegow z druzyny to juz za duzo !!! Ludzie jakie na zlosc kto mu zrobil na zlosc ??? Koles jest niepowarzny kiedy byl potrzebny to pokazal gdzie ma caly klub a Wy jeszcze go bronicie ???

autor: ~...! 2014-08-25 20:14:16

avatar widze tutaj sami poloniści pisza , był potrzebny zeby wejsc w tej 60 i strzelic bramke ale poszedles to wszystko poszanowales kolegow z druzyny ktorzy zapier**dalali a ty wyjebales na nich nie pierwszy raz takze nie ma co spinac :) a kotlańscy kibice tylko standard kotla wygra liza dupke a jak przegra to wielce odwazni mowic jak sie na trybunach siedzi (jak sie umie gadac to zapraszam na trening i zrobi karte i wejdz na boisko i zagraj lepiej wtedy awans przeciez lepsi jestescie:) podro

autor: grzehsio 2014-08-25 22:29:46

Profil grzehsio w Futbolowo Wiecie co moim zdaniem po raz kolejny Dawid pokazał że się obraża jak nie zagra nie wszedłeś na 2 połowę od razu bo zauważ ilu was było na ławce ilu ??? a kontuzję złapał marek już mówił na przerwie że go napierdala a jak byłeś potrzebny to cię nie było więc dla mnie szczeniackie zachowanie.dzwoniłem pytałem się Ciebie gdzie jesteś olałeś i mnie .A po drugie mówiąc że nie będziesz się rozgrzewał bo może wejdziesz na 2 minuty to już w ogóle Cie nie rozumiem piłkarz wchodzi nawet na 1 minutę i strzela w odpowiednim momencie gola miałeś swoją szanse ale jak widać nie umiesz tego docenić powodzenia .

autor: ~anonim 2014-08-25 23:41:09

avatar Właśnie sznujcie trenera bo takiego to już nie znajdziecie. Ostatni zrobił bałagan a ten sprząta. I to jest kotla nie Real i sie tu nie gwiazdorzy proponuje zjesc snikersa

autor: ~dwornickie bez honoru dno 2014-08-25 23:54:21

avatar Dwornicki pokazał jak wielkim jest burakiem. W d***** był gówno widział, a jego wypowiedzi i zachowanie to totalne szczeniactwo. Tak to już jest jak słoma z butów wystaje .. Zakupić smoczka i pieluszki dla dwornickiej panienki !!! dno dna ! zero nie zawodnik ! ZERO !!!!

autor: ~bb 2014-08-25 23:57:18

avatar anonim,a o kim mówisz,że zrobił bałagan?

autor: ~Michał 2014-08-26 01:20:58

avatar przeczytaj tekst ze zrozumieniem to będziesz wiedział kto.

autor: ~anonim 2014-08-26 09:22:57

avatar Ludzie dajcie spokój , było minęło teraz trzeba się skupić na kolejnych meczach i myśleć co dalej. Dawid nie powinien tak zrobić i pewnie teraz tego żałuje. Obrzucanie go wyzwiskami nie ma sensu , bo kiedy strzelał bramki to każdy go chwalił. Powinien to wyjaśnić z trenerem i chłopakami z drużyny. Powodzenia w dalszej części sezonu.

autor: ~anonim2 2014-08-26 15:22:41

avatar Ja tego nie rozumiem, skoro Marek ma kontuzje to schodzi, a rosola trzeba bylo wpuszczać od razu ale się wachacie, ale w sumie racja bylo minelo

autor: ~kibic działacz 2014-08-26 15:50:59

avatar Za kogo wpuścić, jak Rosoła już nie było? Papuszka chciał zrobić zmianę, a tu ławka pusta! to jest skandal i stracone 2 punkty - a nie żadne "było minęło". to nie jest pierwszy numer tego zawodnika ( i nie tylko on odstawia szopki) i albo trener i prezes zrobią z tym porządek teraz, albo nie zrobią NIGDY.

autor: ~anonim 2014-08-26 19:20:09

avatar moze popatrzymy na wyniki w dwoch meczach 6 straconych to jest problem i nie jest to wina bramkarza robi i broni co moze a i tak 6 w plecy
.

autor: ~anonim 2014-08-26 19:22:26

avatar sory za blad

autor: ~6-6 2014-08-27 10:45:42

avatar 2 mecze to za wcześnie by osądzać, czy jest jakiś problem z defensywą, bo na papierze wygląda ona nieźle :) sądzę, że nie ma. w A-klasie dużo sie strzela (atak kuleje, a 6 trafień jest w 2 meczach), ale dużo też się traci. pogadamy po kilku kolejkach. jesli wzmocni sie siła ognia z przodu, to tył też będzie tracił mniej.

autor: ~anonim 2014-08-27 13:37:00

avatar Bijemy rekord komentarzy :)

autor: ~anonim 2014-08-27 21:22:24

avatar Hehe no :)

autor: ~karate kit 2014-08-28 21:49:08

avatar do ponad prawie 60 komentów brakuje, wiec bez podniety. pytanie, czy Kotla wygra w Czerninie? bo inauguracja bez zwycięstwa w trzech kolejnych meczach nie byłaby dobrym prognostykiem ;)

autor: ~fan 2014-08-30 02:04:25

avatar Wygra, tak uwazam. A co do Rosołka to zrobili z niego wielkiego zawodnika przez ostatni czas wiec nie dziwmy sie ze obrazony jest, tym bardziej z jego mysleniem. Dajmy juz temu spokoj , chodz uwazam ze rosol ch... nie zawodnik. Nic nie pomorze tylko zniszczy, mamy tego przyklad. Awansowac nie awansujemy ale gora tabeli bedzie. Moze nastepny sezon jak beda jakies wieksze wzmocienia. pozdrawaiam wszystkich i miomo wszystko licze na awans:*