GLKS Zryw Kotla - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Zryw Kotla 0:2 UKS Huta Przemków
2015-10-25, 15:00:00
Kotla
     
oceny zawodników »

Logowanie

Najnowsza galeria

Zawisza Serby - Zryw Kotla 2:4 (1:1)
Ładowanie...

Losowa galeria

Puchar Polski: Czarni Rokitki (07.09.2011)
Ładowanie...

Kadra Zrywu

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Mariusz Pinkowski bramkarz 8 0 0 0 0 0 720 90
2. Robert Nomejko obrońca 8 0 0 0 0 0 585 74
3. Michał Papuszka obrońca 8 0 0 0 0 0 720 90
4. Krzysztof Kowalczyk obrońca 8 0 1 0 0 0 720 90
5. Bartosz Nomejko obrońca/pomocnik 5 0 2 0 0 0 405 81
6. Gabor Noski obrońca/pomocnik 1 0 1 0 0 0 20 20
7. Karol Rybak obrońca/pomocnik 3 0 0 0 0 0 90 30
8. Marek Żarczyński obrońca/pomocnik 6 3 0 0 0 0 540 90
9. Mirosław Dobek obrońca/pomocnik 7 0 0 0 0 0 620 89
10. Kamil Kraska obrońca/pomocnik 5 1 2 0 0 0 450 90
11. Tomasz Trznadel pomocnik 6 0 3 0 0 0 400 67
12. Kamil Chwałczyński pomocnik 9 8 1 0 0 0 810 90
13. Bartosz Grzesiński pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Kamil Łukasik pomocnik 5 2 0 0 0 0 330 66
15. Maksymilian Noski pomocnik 2 0 0 0 0 0 120 60
16. Sebastian Bańka pomocnik 3 0 0 0 0 0 200 67
17. Patryk Świerszcz pomocnik/napastnik 2 0 0 0 0 0 26 13
18. Damian Kwaśnik pomocnik/napastnik 8 2 2 0 0 0 705 89
19. Patryk Kraska pomocnik/napastnik 6 2 2 0 0 0 540 90
20. Norbert Kozyrski pomocnik/napastnik 4 0 0 0 0 0 340 85
21. Dawid Dwornicki napastnik 7 7 1 0 0 0 569 82

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Michał Papuszka asystent trenera
2. Tomasz Trznadel trener
3. Rafał Kempa kierownik

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Zryw Kotla 0:2 UKS Huta Przemków
Mieszko Ruszowice 1:0 Zawisza Serby
Dragon Jaczów 0:2 Gwardia Białołęka
Orzeł Czerna 3:1 LZS Komorniki
Płomień Radwanice 7:2 Victoria Parchów
Łagoszovia Łagoszów 1:4 Pogoń Góra
Korona Czernina 1:7 Zadzior Buczyna
Sokół Jerzmanowa 3:1 Victoria Siciny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Sokół Jerzmanowa - Zryw Kotla
LZS Komorniki - Dragon Jaczów
UKS Huta Przemków - Płomień Radwanice
Victoria Parchów - Korona Czernina
Zadzior Buczyna - Mieszko Ruszowice
Zawisza Serby - Łagoszovia Łagoszów
Pogoń Góra - Orzeł Czerna
Victoria Siciny - Gwardia Białołęka

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 48, wczoraj: 41
ogółem: 1 161 899

statystyki szczegółowe

Kontakty