GLKS Zryw Kotla - strona oficjalna

Strona klubowa

Ostatnie spotkanie

Zryw Kotla 0:2 UKS Huta Przemków
2015-10-25, 15:00:00
Kotla
     
oceny zawodników »

Logowanie

Najnowsza galeria

Zawisza Serby - Zryw Kotla 2:4 (1:1)
Ładowanie...

Losowa galeria

Przyszłość Prusice - Zryw Kotla
Ładowanie...

Tabela Ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 11 30 10 0 1 40 - 10 +30
2.
herb
bz 11 28 9 1 1 36 - 12 +24
3.
bz 11 26 8 2 1 40 - 17 +23
4.
herb
bz 11 25 8 1 2 39 - 14 +25
5.
herb
bz 11 19 6 1 4 25 - 19 +6
6.
herb
bz 11 16 5 1 5 22 - 17 +5
7.
bz 12 16 5 1 6 35 - 32 +3
8.
herb
bz 11 16 5 1 5 21 - 32 -11
9.
herb
bz 11 14 4 2 5 19 - 38 -19
10.
herb
bz 11 13 4 1 6 26 - 23 +3
11.
herb
bz 10 11 3 2 5 28 - 24 +4
12.
herb
bz 11 10 3 1 7 22 - 32 -10
13.
herb
bz 11 10 3 1 7 16 - 28 -12
14.
herb
bz 10 9 3 0 7 23 - 43 -20
15.
herb
bz 12 7 1 4 7 16 - 42 -26
16.
herb
bz 11 4 1 1 9 17 - 42 -25

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
7 21 7 0 0 22 - 4 +18
2.
7 16 5 1 1 29 - 12 +17
3.
herb
6 15 5 0 1 31 - 10 +21
4.
herb
5 12 4 0 1 19 - 4 +15
5.
herb
5 10 3 1 1 10 - 6 +4
6.
6 9 3 0 3 21 - 15 +6
7.
herb
6 7 2 1 3 15 - 12 +3
8.
herb
5 7 2 1 2 11 - 10 +1
9.
herb
6 7 2 1 3 10 - 10 0
10.
herb
6 6 2 0 4 18 - 14 +4
11.
herb
7 6 1 3 3 11 - 15 -4
12.
herb
5 6 2 0 3 12 - 19 -7
13.
herb
4 4 1 1 2 9 - 8 +1
14.
herb
5 4 1 1 3 8 - 11 -3
15.
herb
5 3 1 0 4 9 - 24 -15
16.
herb
3 0 0 0 3 5 - 11 -6

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
6 18 6 0 0 21 - 6 +15
2.
herb
5 12 4 0 1 15 - 9 +6
3.
4 10 3 1 0 11 - 5 +6
4.
herb
5 10 3 1 1 8 - 4 +4
5.
herb
6 9 3 0 3 10 - 22 -12
6.
herb
6 8 2 2 2 7 - 19 -12
7.
herb
4 7 2 1 1 14 - 8 +6
8.
6 7 2 1 3 14 - 17 -3
9.
herb
6 6 2 0 4 12 - 11 +1
10.
herb
5 6 2 0 3 11 - 11 0
11.
herb
5 6 2 0 3 14 - 19 -5
12.
herb
6 6 2 0 4 14 - 21 -7
13.
herb
7 6 2 0 5 7 - 20 -13
14.
herb
4 5 1 2 1 10 - 10 0
15.
herb
8 4 1 1 6 12 - 31 -19
16.
herb
5 1 0 1 4 5 - 27 -22

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Mieszko RuszowiceMieszko Ruszowice 11 30 10 0 1 40 - 10 +30
2. Zadzior BuczynaZadzior Buczyna 11 28 9 1 1 36 - 12 +24
3. UKS Huta PrzemkówUKS Huta Przemków 11 26 8 2 1 40 - 17 +23
4. Płomień RadwanicePłomień Radwanice 11 25 8 1 2 39 - 14 +25
5. Zryw KotlaZryw Kotla 11 19 6 1 4 25 - 19 +6
6. Gwardia BiałołękaGwardia Białołęka 11 16 5 1 5 22 - 17 +5
7. Victoria ParchówVictoria Parchów 12 16 5 1 6 35 - 32 +3
8. Dragon JaczówDragon Jaczów 11 16 5 1 5 21 - 32 -11
9. Łagoszovia ŁagoszówŁagoszovia Łagoszów 11 14 4 2 5 19 - 38 -19
10. Zawisza SerbyZawisza Serby 11 13 4 1 6 26 - 23 +3
11. Pogoń GóraPogoń Góra 10 11 3 2 5 28 - 24 +4
12. Orzeł CzernaOrzeł Czerna 11 10 3 1 7 22 - 32 -10
13. Victoria SicinyVictoria Siciny 11 10 3 1 7 16 - 28 -12
14. Korona CzerninaKorona Czernina 10 9 3 0 7 23 - 43 -20
15. Sokół JerzmanowaSokół Jerzmanowa 12 7 1 4 7 16 - 42 -26
16. LZS KomornikiLZS Komorniki 11 4 1 1 9 17 - 42 -25

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Zryw KotlaZryw Kotla 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. UKS Huta PrzemkówUKS Huta Przemków 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. Victoria ParchówVictoria Parchów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. LZS KomornikiLZS Komorniki 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Pogoń GóraPogoń Góra 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Łagoszovia ŁagoszówŁagoszovia Łagoszów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Płomień RadwanicePłomień Radwanice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Korona CzerninaKorona Czernina 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Zadzior BuczynaZadzior Buczyna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Dragon JaczówDragon Jaczów 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. Victoria SicinyVictoria Siciny 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Mieszko RuszowiceMieszko Ruszowice 0 0 0 0 0 0 - 0 0
13. Orzeł CzernaOrzeł Czerna 0 0 0 0 0 0 - 0 0
14. Sokół JerzmanowaSokół Jerzmanowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
15. Gwardia BiałołękaGwardia Białołęka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
16. Zawisza SerbyZawisza Serby 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Zryw Kotla 0:2 UKS Huta Przemków
Mieszko Ruszowice 1:0 Zawisza Serby
Dragon Jaczów 0:2 Gwardia Białołęka
Orzeł Czerna 3:1 LZS Komorniki
Płomień Radwanice 7:2 Victoria Parchów
Łagoszovia Łagoszów 1:4 Pogoń Góra
Korona Czernina 1:7 Zadzior Buczyna
Sokół Jerzmanowa 3:1 Victoria Siciny

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 12
Sokół Jerzmanowa - Zryw Kotla
LZS Komorniki - Dragon Jaczów
UKS Huta Przemków - Płomień Radwanice
Victoria Parchów - Korona Czernina
Zadzior Buczyna - Mieszko Ruszowice
Zawisza Serby - Łagoszovia Łagoszów
Pogoń Góra - Orzeł Czerna
Victoria Siciny - Gwardia Białołęka

Statystyki drużyny

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 142, wczoraj: 48
ogółem: 1 182 126

statystyki szczegółowe

Kontakty